Vabilo na klubsko prvenstvo GK LEO 2017

Klubsko prvenstvo GK LEO za leto 2017 bo v petek, 22. septembra 2017 na golfskem igrišču Arboretum.

Pravica udeležbe: Člani GK LEO in povabljeni gosti

Rok za prijavo: do četrtka, 21. septembra 2017 do 13. ure na recepciji igrišča (051 395 777) ali na e-naslov:

Pričetek turnirja: Startna lista bo objavljena v recepciji golfskega igrišča Arboretum in na spletni strani www.golfportal.si, v četrtek, 20. 9. 2017 po 16. uri.

Igralnina 45 €. Veljajo letne karte, slovenska karta in GCU karta.

Način igre: Stableford – HCP turnir, moški rumene oznake, ženske rdeče oznake

Pravila igre: Tekmovanje bo potekalo v skladu s Pravili golfa in s pravili Amaterskega Statusa odobrenimi s strani R&A Rules Limited & USGA, lokalnimi pravili ki so v skladu s Pravili golfa in so odobrena s strani tekmovalne komisije, ter so v skladu s pravili EGA Handicap System-a 2016 – 2019. V primeru enakega rezultata se upošteva boljši rezultat na zadnjih 9, 6, 3, 2, oziroma zadnji luknji (10-18). Če enakost med rezultati še vedno obstaja, potem o zmagovalcu odloča žreb.

• klubski prvak 2017 – prehodni pokal
    v primeru enakega bruto rezultata o klubskem prvaku odloča dodatno razigravanje
  • 1. mesto bruto moški
  • 1. mesto bruto ženske
  • 1., 2., 3. mesto neto skupine A, B in C
  • najdaljši udarec ženske
  • najdaljši udarec moški
  • udarec najbližje zastavici
  • 1. mesto neto gosti

Tekmovalna komisija: Boris Zupančič, Janez Grilc, Žiga Purič, Miro Ukmar.

Razglasitev s pogostitvijo bo po končanem turnirju, predvidoma okoli 17. ure na Kolovcu.