Piknik golf turnir

vabimo vas na družabni piknik golf turnir, ki bo potekal v soboto, 19. avgusta 2017 s pričetkom ob 10.00 uri.

Po zaključku turnirja bomo imeli družabno klubsko srečanje s piknikom na Kolovcu pri Stanetu, ki bo potekalo od 15. ure dalje. Veseli bomo, če se nam bodo na srečanju pridružili tudi tisti člani GK LEO, ki se turnirja ne bodo udeležili. Na pikniku bomo lahko igrali tudi odbojko, biljard, metali balote …

Na srečanje so povabljeni tudi partnerji članov GK LEO. Pogostitev na srečanju krije GK LEO. Na turnir se prijavite v skladu z razpisom v prilogi, ki je objavljen tudi na golfportal.si.

Datum in čas tekmovanja: Sobota, 19. avgust 2017, postopen start iz 1. luknje ob 10.00 uri.
Prireditelj: GK Leo
Pravica do udeležbe: Člani GK Leo in povabljenci z urejenim statusom aktivnega igralca golfa za leto 2017.
Prijava na turnir: Prijave sprejema recepcija golf igrišča Arboretum (051 395 777 ali ), do do petka 11. avgusta 2017 do 13. ure.
Prijavnina: 53 € (8 € startnina + 45 € igralnina). Velja letna karta, Slovenska letna karta (15 €) in GCU karta.
Startni čas: Startni časi bodo objavljeni dan pred turnirjem po 16. uri na www.golfportal.si in recepciji igrišča.
Udarjališča: Moški – rumene oznake, ženske – rdeče oznake.
1. mesto BRUTO moški in ženske.
1. mesto NETO skupine A, B, C in D.
Najdaljši udarec, ločeno moški in ženske.
Najbližje zastavici.
Pravila: Tekmovanje bo potekalo v skladu s Pravili golfa in s pravili Amaterskega Statusa odobrenimi s strani R&A Rules Limited & USGA, lokalnimi pravili ki so v skladu s Pravili golfa in so odobrena s strani tekmovalne komisije, ter so v skladu s pravili EGA Handicap System-a 2016 – 2019. V primeru enakega rezultata se upošteva boljši rezultat na zadnjih 9, 6, 3, 2, oziroma zadnji luknji (10-18). Če enakost med rezultati še vedno obstaja, potem o zmagovalcu odloča žreb.
Tekmovalna komisija: Boris Zupančič, Janez Grilc, Žiga Purič, Miro Ukmar.
Zaključek turnirja: Z razglasitvijo in podelitvijo po končanem turnirju na Kolovcu.