Vabilo na turnir Dan mladosti

Datum in čas tekmovanja: Četrtek, 25. maj 2017, postopen start iz 1. luknje ob 12.00 uri.

Prireditelj: GK Leo

Pravica do udeležbe: Člani priznanega golf kluba z urejenim statusom aktivnega igralca golfa za leto 2017.

Prijava na turnir: Prijave sprejema recepcija golf igrišča Arboretum (051-395-777 ali ) do srede 24. maja 2017 do 14. ure.

Prijavnina: 54 € (36 € igralnina + 18 € startnina). Velja letna karta, Slovenska letna karta (15 €) in GCU karta.

Startni čas: Startni časi bodo objavljeni dan pred turnirjem po 15. uri na golfportal.si in recepciji igrišča.

Udarjališča: Mladostniki – rumene oznake, mladostnice – rdeče oznake.

• 1. mesto BRUTO mladostniki in mladostnice
  • 1. mesto NETO skupine A, B, C in D
  • Najdaljši udarec, ločeno mladostniki in mladostnice
  • Najbljižje zastavici, ločeno mladostniki in mladostnice

Pravila: Tekmovanje bo potekalo v skladu s Pravili golfa in s pravili Amaterskega Statusa odobrenimi s strani R&A Rules Limited & USGA, lokalnimi pravili ki so v skladu s Pravili golfa in so odobrena s strani tekmovalne komisije, ter so v skladu s pravili EGA Handicap System-a 2016 – 2019. V primeru enakega rezultata se upošteva boljši rezultat na zadnjih 9, 6, 3, 2, oziroma zadnji luknji (10-18). Če enakost med rezultati še vedno obstaja, potem o zmagovalcu odloča žreb.

Tekmovalna komisija: Boris Zupančič, Janez Grilc, Žiga Purič, Ivan Sušnik

Pritožbe: 15 minut po razglasitvi rezultatov

Zaključek turnirja: S pogostitvijo in razglasitvijo rezultatov po končanem turnirju v restavraciji klubske hiše.