Vabilo na klubsko prvenstvo GK Leo 2023

Datum in čas tekmovanja:  Četrtek, 28. september 2023, postopen start iz prvega igralnega polja ob 12. uri.

Prireditelj: GK Leo.

Golf igrišče: CUBO GOLF igrišče.

Pravica udeležbe: Člani GK Leo in povabljenci z urejenim statusom aktivnega igralca golfa za leto 2023.

Prijava na turnir: Prijave sprejema recepcija golf CUBO GOLF igrišča (041 903 555) ali na e-naslov:  do torka, 26. septembra 2023 do 15. ure.

Igralnina: Igralnina 50 €. Štartnina 10 €. Veljajo letne karte.

Startni čas: Startni časi bodo objavljeni dan pred turnirjem po 12. uri na spletni stran www.golfportal.si in recepciji igrišča.

Udarjališča: Moški – rumene oznake, ženske – rdeče oznake

Klubski prvak 2023 prejme prehodni pokal.

• 1. mesto BRUTO ločeno moški, ženske, mladi.
  • 1. in 2. mesto NETO skupine A, B in C.
  • Najdaljši udarec, ločeno moški in ženske (4. luknja).
  • Najbližje zastavici (6. luknja).

Pravila: Tekmovanje bo potekalo v skladu s Pravili golfa in s pravili Amaterskega Statusa odobrenimi s strani R&A Rules Limited & USGA, tekmovalnimi pogoji GZS, lokalnimi pravili, ki so v skladu s Pravili golfa in so odobrena s strani tekmovalne komisije, ter so v skladu s pravili EGA Handicap System-a 2020. V primeru enakega rezultata se upošteva boljši rezultat na zadnjih 9, 6, 3, 2, oziroma zadnji luknji. Če enakost med rezultati še vedno obstaja, potem o zmagovalcu odloča žreb.

Tekmovalna komisija: Luka Triller, Janez Bukovnik in Bojan Kaplan.

Sodnik: Luka Triller.

Zaključek turnirja:  Z razglasitvijo, podelitvijo in pogostitvijo po končanem turnirju v restavraciji CUBO. Stroške pogostitve (brez pijače) krije organizator.