Vabilo na klubsko prvenstvo GK Leo 2021

Datum in čas tekmovanja: Torek, 31. avgusta 2021, postopen start iz prvega igralnega polja ob 13. uri

Prireditelj: GK Leo

Pravica udeležbe: Člani GK LEO z urejenim statusom aktivnega igralca golfa za leto 2021.

Prijava na turnir: Prijave sprejema recepcija golf igrišča Arboretum (051 395 777) ali na e-naslov: do ponedeljka, 30. avgusta 2021 do 14. ure.

Igralnina: 50 + 10 € (25 € v dobrem za še eno igranje v ponedeljek ali torek dopoldne). Veljajo letne karte.

Startni čas: Startni časi bodo objavljeni v recepciji golfskega igrišča Arboretum in na spletni strani www.golfportal.si, od ponedeljka, 30. avgusta 2021 od 17. ure.

Udarjališča: Moški – rumene oznake, ženske – rdeče oznake

Klubski prvak 2021 (v primeru enakega bruto rezultata o klubskem prvaku odloča dodatno razigravanje).

• 1. mesto BRUTO moški in ženske.
  • 1. in 2. mesto NETO skupine A, B in C.
  • Najdaljši udarec, ločeno moški in ženske.
  • Najbližje zastavici.

Pravila: Tekmovanje bo potekalo v skladu s Pravili golfa in s pravili Amaterskega Statusa odobrenimi s strani R&A Rules Limited & USGA, tekmovalnimi pogoji GZS, lokalnimi pravili, ki so v skladu s Pravili golfa in so odobrena s strani tekmovalne komisije, ter so v skladu s pravili EGA Handicap System-a 2020. V primeru enakega rezultata se upošteva boljši rezultat na zadnjih 9, 6, 3, 2, oziroma zadnji luknji (10 – 18). Če enakost med rezultati še vedno obstaja, potem o zmagovalcu odloča žreb.

Tekmovalna komisija: Marko Štirn, Žiga Purič in Andraž Sankovič.

Zaključek turnirja: Z razglasitvijo, podelitvijo in pogostitvijo po končanem turnirju na Kolovcu, kjer bo potekal tudi letni občni zbor GK Leo.

Razno: Na turnirju je dovoljena uporaba avtomobilčkov in merilnih naprav.