Vabilo na golfski izlet na Madžarsko

Zala Springs Golf Resort na Madžarskem je luksuzen in sodoben golf resort z odličnim golf igriščem z 18 luknjami, katerega arhitekt je Robert Trent Jones II. V okviru resorta in neposredno ob igrišču so tudi luksuzni apartmaji na nivoju 5* (odprto julij 2017) in odlična restavracija v golfski klubski hiši.

Termin: 20.4. do 22.4. 2018

3 dnevni golf paket vključuje:

• 3 dni unlimited golf (startni časi rezervirani v naprej)
  • Neomejena in brezplačna uporaba vadbišča in vadbenih žogic
  • 2 x nočitev  v novih dvoposteljnih Premium apartmajih 5*
  • 2 x bogat samopostrežni zajtrk v Restavraciji klubske hiše
  • 2 x večerja v Restavraciji klubske hiše (3 hodni meni)
  • Welcome pijača ob prihodu
  • Možnost organizacije turnirja – brezplačno

CENA: 268 € / po osebi (nočitev v dvoposteljni sobi)

Doplačila:

• Enoposteljna soba: 25.-€/dan
  • Turistična taksa: 300 HUF

Prijave sporočite na E-mail: ali , v primeru, da ne uporabljate E-mail, pa se lahko prijavite tudi na gsm: 041-651-206 (Boris Zupančič). Prosil bi vas za čim hitrejše prijave, najkasneje do 4.4.2018, da bomo lahko izlet organizirali v zadovoljstvo vseh nas.

Ob prijavi na izlet je potrebno nakazilo akontacije v višini: 50 €/ po osebi na:
Golf klub Arboretum, TRR: SI56 0231 2001 4575 617
Sklic: 00 in datum nakazila
Namen nakazila: izlet Zala Springs

Sporočite tudi vaše podatke: ime in priimek, št. oseb, tip namestitve (dvoposteljna ali eno posteljna soba). Preostali znesek vrednosti paketa v višini 218 € plačate ob prihodu na recepciji golf igrišča Zala Springs. V primeru kasnejše odpovedi do 10.4.2018 vam vplačano akontacijo v celoti vrnemo, kasneje vračilo ni več možno.