Otvoritveni turnir GK LEO

v soboto, 8. maja 2021 na golfskem igrišču Arboretum.

Pravica udeležbe: Člani GK Leo in povabljenci z urejenim statusom aktivnega igralca golfa za leto 2021

Rok za prijavo: do četrtka, 6. maja 2021 najpozneje do 15. ure na recepciji igrišča (051 395 777) ali na e-naslov:

Startni časi: Startni časi bodo objavljeni v recepciji golfskega igrišča Arboretum in na spletni strani www.golfportal.si, v petek, 7. maja  2021 po 15. uri

Pričetek turnirja: predvidoma ob 9.00 uri

Kotizacija: 50 €. Veljajo letne karte, GCU karta. Za imetnike letnih kart – 10 €.

Način igre: Texas Scramble v parih, 18 lukenj – turnir ne šteje za HCP

Udarjališča: moški – rumene oznake, ženske – rdeče oznake

Pravila igre: Pravila R&A RL, GZ Slovenije in lokalna pravilia. V primeru enakega rezultata se upošteva boljši rezultat na zadnjih 9., 6., 3.,2. oziroma zadnji luknji. Če enakost med rezultati še vedno obstaja potem o zmagovalcu odloča žreb.

• 1. mesto bruto
  • 1., 2. in 3. mesto neto
  • najdaljši udarec  (2. luknja) – ločeno ženske in moški, najbližje zastavici (11. luknja)

Tekmovalna komisija: Marko Štirn, Žiga Purič, Andraž Sanković

Sodnik: Žiga Purič

Rezultati tekmovanja bodo objavljeni na spletni stran www.golfklubleo.si

Organizator si v utemeljenih primerih pridržuje pravico do sprememb pogojev razpisa tekmovanja.
Razglasitev rezultatov bo po končanem turnirju na Terasi.