Medklubsko srečanje GK Arboretum, GK LEO in GK Lipica

Datum in čas tekmovanja: Sobota, 16. junij 2018, postopen start iz 1. luknje ob 9. uri.

Prireditelj: GK Arboretum

Pravica do udeležbe: Člani GK Arboretum, GK Leo in GK Lipica z urejenim statusom aktivnega igralca golfa za leto 2018.

Prijava na turnir: Prijave sprejema recepcija golf igrišča Arboretum (051-395-777 ali ), do četrtka 14. junija, do 20. ure.

Prijavnina: 50 € (10 € startnina + 40 € igralnina). Velja letna karta in GCU karta.

Startni čas: Startni časi bodo objavljeni dan pred turnirjem po 15. uri na www.golfportal.si in recepciji igrišča.

Udarjališča: Moški – rumene oznake, ženske – rdeče oznake.

BRUTO

• 1. mesto moški
  • 1. mesto ženske

NETO

• 1. mesto skupina A
  • 1. mesto skupina B
  • 1. mesto skupina C
  • Najdaljši udarec
  • Najbližje zastavici

Pravila: Tekmovanje bo potekalo v skladu s Pravili golfa in s pravili Amaterskega Statusa odobrenimi s strani R&A Rules Limited & USGA, lokalnimi pravili ki so v skladu s Pravili golfa in so odobrena s strani tekmovalne komisije, ter so v skladu s pravili EGA Handicap System-a 2016 – 2019. V primeru enakega rezultata se upošteva boljši rezultat na zadnjih 9, 6, 3, 2, oziroma zadnji luknji (10-18). Če enakost med rezultati še vedno obstaja, potem o zmagovalcu odloča žreb.

Tekmovalna komisija: Boris Zupančič, Miran Žebaljec, Žiga Purič, Darko Horvat

Zaključek turnirja: S pogostitvijo, ki jo krijeta GK Arboretum in GK Leo, ter razglasitvijo rezultatov po končanem turnirju v restavraciji klubske hiše.